Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na Basenie Zadole to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 1. Swimming Family

 

 

Na Basenie Zadole zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00 na basenie rekreacyjnym i sportowym. Szkoła pływania Swimming Family została stworzona z myślą o najmłodszych adeptach pływania. Prowadzimy zajęcia oswajające z woda dla przedszkolaków od 4 roku życia oraz dzieci w wieku szkolnym. Różnorodne zabawki pełnią u nas rolę pomocy naukowych, dzięki którym młodzi pływacy z chęcią uczestniczą w zajęciach. Niebagatelną rolę pełnią na tych zajęciach instruktorzy, których inwencja i wyobraźnia pozwala dzieciom przeżyć na basenie wspaniałą przygodę. Zajęcia realizowane są przez absolwentów AWF Katowice, doświadczonych instruktorów a także ratowników WOPR.

tel. 781-709-609

 

2. Duda Sport

 

Dudasport zajmuje sie nauką oraz doskonaleniem pływania dla kursantow w każdym wieku.

Dla maluchow i niemowląt ćwiczenia w wodzie doskonalą zmysł równowagi, pobudzają układ nerwowy i regulują napięcie mięśni. Pływanie jest świetną zabawą oraz jedną z najzdrowszych form aktywności fizycznej dla małych i tych wiekszych dzieci o. Tylko regularne wizyty na basenie pozwolą dzieciom zaprzyjaźnić się z wodą i nauczyć odpowiednich ruchów oraz wzmocnić odporność. Wspólne pływanie dziecka z rodzicami wzmacnia więzi emocjonalne, buduje zaufanie i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.Zajmujemy się również nauką i doskonaleniem pływania dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, oraz nauką i doskonaleniem pływalnia dla dorosłych.Od 30 lat czynnie jesteśmy związani z pływaniem, posiadamy uprawnienia pedagogiczne. Stale pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności w zakresie pływalnia i nie tylko uczestnicząc w szeregu różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach. W dalszym ciągu startujemy w zawodach pływackich nie tylko na arenie całego kraju ale również na Świecie. Z sukcesami startujemy na Mistrzostwach Świata i Europy w pływaniu. Jesteśmy dwukrotnymi rekordzistami Świata w ratownictwie wodnym, oraz medalistami mistrzostw Świata I Europy w pływaniu.

Powierzając swoje dziecko i siebie w nasze ręce masz gwarancję świadomej , metodycznie dobranej, fachowej i prowadzonej z pasją i zaangażowaniem nauki i doskonalenia pływania. Gwarantujemy wysoką jakość zajęć, dbamy o szczegóły sztuki pływackiej i o bezpieczeństwo!

tel. 792-666-159

 

3. Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Gromadzi w swoim środowisku ludzi kochających wodę. W naszym zespole są trenerzy i instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem, byli jak i obecni zawodnicy jak i też ratownicy wodni dbający o bezpieczeństwo i udzielający się charytatywnie. Uważamy, że połączenie pasji pozwala nam przekazywać wiedzę w najlepszy i efektywny i kompleksowy sposób. Oferujemy Państwu naukę pływania dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Prowadzimy również grupy triathlonowe i grupy klasy masters ( dorośli ) dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Zapraszamy również na gimnastykę w wodzie z elementami rehabilitacji w wodzie i aqua aerobik.

tel. 796-901-889

 

4. Posejdon

 

 

Zapraszamy w czwartki do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Prowadzimy: dla MALUSZKÓW naukę pływania, dla SENIORÓW  gimnastykę w wodzie. Ćwiczenia są ważne i potrzebne w każdym wieku. Zapewniamy kompetentną i w pełni zaangażowaną kadrę instruktorów.

tel. 881 523 059

 

5. Neptun

 

 

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie pragną przekazać Ci w jak najlepszy sposób. Nasza firma powstała w kwietniu 2010 roku. Wcześniej każdy z nas przez długie lata trenował pływanie, a szkółka pozwala robić nam to, co lubimy najbardziej. Przez 9 lat działalności zaufało nam setki osób. Swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych chcących nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności, a także zadbać o swoją formę fizyczną. Na basenie Zadole prowadzimy zajęcia w soboty i niedziele.

tel. 571 871 855

 

6. Active Kids

 

 

Zapraszamy na weekendowe zajęcia prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę trenerską, która łącząc naukę i zabawę z wodą, skutecznie i bezpiecznie poprowadzi radosną i efektywną naukę pływania. Celem przewodnim zajęć to oswojenie dzieci z woda, szczególnie poprzez zabawę, która jest najlepszym nośnikiem nauki. Dzieci pokonują strach i nabierają wiary we własne możliwości.

tel. 793 377 742

Zapraszają

Honorujemy karty