Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nauka pływania

 

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na Basenie Zadole to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 1. Swimming Family

 

 

 

Na Basenie Zadole zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00 na basenie rekreacyjnym i sportowym. Szkoła pływania Swimming Family została stworzona z myślą o najmłodszych adeptach pływania. Prowadzimy zajęcia oswajające z woda dla przedszkolaków od 4 roku życia oraz dzieci w wieku szkolnym. Różnorodne zabawki pełnią u nas rolę pomocy naukowych, dzięki którym młodzi pływacy z chęcią uczestniczą w zajęciach. Niebagatelną rolę pełnią na tych zajęciach instruktorzy, których inwencja i wyobraźnia pozwala dzieciom przeżyć na basenie wspaniałą przygodę. Zajęcia realizowane są przez absolwentów AWF Katowice, doświadczonych instruktorów a także ratowników WOPR.

tel. 781-709-609

 

2. Duda Sport

 

Dudasport zajmuje sie nauką oraz doskonaleniem pływania dla kursantow w każdym wieku.

Dla maluchow i niemowląt ćwiczenia w wodzie doskonalą zmysł równowagi, pobudzają układ nerwowy i regulują napięcie mięśni. Pływanie jest świetną zabawą oraz jedną z najzdrowszych form aktywności fizycznej dla małych i tych wiekszych dzieci o. Tylko regularne wizyty na basenie pozwolą dzieciom zaprzyjaźnić się z wodą i nauczyć odpowiednich ruchów oraz wzmocnić odporność. Wspólne pływanie dziecka z rodzicami wzmacnia więzi emocjonalne, buduje zaufanie i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.Zajmujemy się również nauką i doskonaleniem pływania dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, oraz nauką i doskonaleniem pływalnia dla dorosłych.Od 30 lat czynnie jesteśmy związani z pływaniem, posiadamy uprawnienia pedagogiczne. Stale pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności w zakresie pływalnia i nie tylko uczestnicząc w szeregu różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach. W dalszym ciągu startujemy w zawodach pływackich nie tylko na arenie całego kraju ale również na Świecie. Z sukcesami startujemy na Mistrzostwach Świata i Europy w pływaniu. Jesteśmy dwukrotnymi rekordzistami Świata w ratownictwie wodnym, oraz medalistami mistrzostw Świata I Europy w pływaniu.

Powierzając swoje dziecko i siebie w nasze ręce masz gwarancję świadomej , metodycznie dobranej, fachowej i prowadzonej z pasją i zaangażowaniem nauki i doskonalenia pływania. Gwarantujemy wysoką jakość zajęć, dbamy o szczegóły sztuki pływackiej i o bezpieczeństwo!

tel. 792-666-159

 

3. Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

 

 

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej gromadzi w swoim środowisku ludzi kochających pływanie i wodę. W naszym zespole są trenerzy i instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem, byli jak i obecni zawodnicy jak i też ratownicy wodni dbający o bezpieczeństwo i udzielający się charytatywnie. Uważamy, że połączenie pasji pozwala nam przekazywać wiedzę w najlepszy i efektywny i kompleksowy sposób. Oferujemy Państwu naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych  na każdym poziomie zaawansowania dzięki odpowiedniemu doborowi grup i umiejętności osób. Oferujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe na każdym z 3 basenów w Katowicach ( Brynów, Burowiec, Zadole ) . W naszej ofercie znajdą Państwo również zajęcia z gimnastyki w wodzie z elementami rehabilitacji i zajęcia dla niemowlaków z pływania rekomendowane przez " Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt ". Dodatkowo dla każdego uczestnika naszych zajęć czekają dodatkowe benefity jakie oferują podmioty wspierające naszą Fundację i jej społeczny rozwój . Serdecznie zapraszamy :) 

 

Zapisy pod numerem telefonu 796-901-889 lub 787-062-705

 

 

4. Neptun

 

 

 

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych ludzi, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie pragną przekazać Ci w jak najlepszy sposób. Nasza firma powstała w kwietniu 2010 roku. Wcześniej każdy z nas przez długie lata trenował pływanie, a szkółka pozwala robić nam to, co lubimy najbardziej. Przez 9 lat działalności zaufało nam setki osób. Swoją ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych chcących nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności, a także zadbać o swoją formę fizyczną. Na basenie Zadole prowadzimy zajęcia w soboty i niedziele.

tel. 571 871 855

 

5. Active Kids

 

 

 

 

Zapraszamy na weekendowe zajęcia prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę trenerską, która łącząc naukę i zabawę z wodą, skutecznie i bezpiecznie poprowadzi radosną i efektywną naukę pływania. Celem przewodnim zajęć to oswojenie dzieci z woda, szczególnie poprzez zabawę, która jest najlepszym nośnikiem nauki. Dzieci pokonują strach i nabierają wiary we własne możliwości.

tel. 793 377 742

 

6. Monsun

 

 

Uczymy miłości do wody nie tylko dziecko, ale też rodzica!
Ćwiczenia i zabawa w basenie są fantastycznym doświadczeniem dla dzieci i niemowląt oraz ich opiekunów z wielu powodów. Basen to doskonałe miejsce do rozwijania umiejętności wodnych od najmłodszych lat. Dziecko może zacząć nabierać pewności siebie w wodzie, uczyć się pływać i radzić sobie w wodnym środowisku, co jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Dla maluszka zajęcia pływania to przede wszystkim miejsce do zabawy i relaksu. Ciepła woda, lekkie unoszenie się, nurkowanie umożliwia obserwację wodnego świata dostarczając dziecku wielu pozytywnych doznań. Nauka przez zabawę umożliwia dziecku ćwiczenie mięśni całego ciała. Ruch w wodzie wymaga większego wysiłku niż na lądzie, co sprzyja rozwojowi siły mięśniowej i koordynacji ruchowej, co może przyczynić się do poprawy postawy i ogólnego rozwoju fizycznego. Nauka pływania w basenie dostarcza dziecku wielu nowych bodźców, może słuchać dźwięków w wodzie, co wpływa pozytywnie na jego rozwijający się układ sensoryczny. Kiedy maluch uczy się pływać i radzić sobie w wodzie, rośnie jego pewność siebie. To doświadczenie może sprawić, że poczuje się bardziej niezależne i gotowe do eksploracji innych dziedzin życia. Wspólne wyjścia na basen mogą być znakomitą okazją do budowania więzi między dzieckiem a jego rodzicami lub opiekunami. To czas spędzony razem, który jest cenny zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłych. Zajęcia na basenie to nie tylko świetna zabawa, ale także szereg korzyści dla rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego dziecka. To doświadczenie może wpłynąć pozytywnie na całe jego życie, zachęcając do aktywności fizycznej i czerpania radości z wodnych przygód. W naszej szkole instruktorzy są po specjalistycznych kursach Nauki Pływania dla Niemowląt.

 

Zajęcia odbywają się na Basenie Brynów oraz Zadole w godzinach od 12:00-15:00.

 

Informację i zapisy pod numerem telefonu 531 044 786

Zapraszają

Honorujemy karty